Prohlédnuté produkty

Informace

Autoři

Nakladatelé

Spirituální výchova v rodině - Pavel Říčan, Pavlína Janošová Zobrazit větší

Spirituální výchova v rodině - Pavel Říčan, Pavlína Janošová

XVI - 8

Již použité

vyd. Portál v r. 2016, 176 str., brož.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

159,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Stav knihy: dobrý

Více informací

Toto je knížka pro rodiče, kteří chtějí pro své děti něco víc. Víc než aby byly zdravé, úspěšné a šťastně si užívaly všeho, co nabízí naše doba. Pro rodiče, kteří nechtějí, aby děti byly pouhými konzumenty této hojnosti, ale chtějí, aby hledaly smysl svého života v opravdových, upřímných a citově bohatých lidských vztazích, kteří chtějí děti soucitné, připravené pomáhat druhým, hledače pravdy o světě, ve kterém budou žít, i pravdy o sobě, o vlastním nitru, o osobním poslání, které na ně čeká. Děti, které budou mít pro co žít. Toto a ještě o dost víc znamená spiritualita. Spirituální výchova nepředstavuje nějakou zvláštní rodičovskou aktivitu. Jde o celé rodinné soužití, sváteční, i to nejvšednější. Smyslem této knížky není poskytnout kompletní návod, tím méně nějaký „jedině správný a závazný“ návod. Jejím hlavním cílem je pomoct čtenáři vidět spirituální smysl toho, co se v rodině děje, a to v detailech a situacích, které jsou často v rukou vychovávajících.
Prof. Pavel Říčan je známý profesor pedagogické psychologie, odborník v psychologii osobnosti, v klinické psychologii a v psychologii náboženství. Původním vzděláním je teolog. Je mj. autorem knih knihách Cesta životem (Portál 2004) a Psychologie náboženství a spirituality (Portál 2007).
Doc. Pavlína Janošová je pedagogická psycholožka, absolventka Husitské teologické fakulty, kde v současné době také působí. Zároveň se jako badatelka Psychologického ústavu Akademie věd věnuje problematice školní výchovy.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Spirituální výchova v rodině - Pavel Říčan, Pavlína Janošová

Spirituální výchova v rodině - Pavel Říčan, Pavlína Janošová

vyd. Portál v r. 2016, 176 str., brož.