Prohlédnuté produkty

Informace

Autoři

Nakladatelé

Motivační prvky při práci se seniory - Dana Klevetová

VIII - 4

Již použité

vyd. Grada v r. 2017, 224 str., brož.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

165,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Stav knihy: dobrý

Více informací

Jedinečnost této publikace spočívá v uceleném pohledu na zlomové okamžiky, které mohou přicházet s přibývajícím věkem. Průvodcem celé knihy je klíčový pohled na čtyři pilíře našeho života. Co potřebuje naše tělo, co si dovolím prožívat, o čem rozhodovat? Jak nesu své omezení v situacích, které jsem doposud zvládal? Jaké mám role ve vztazích, které žiji, a kdo je mi oporou? Čtvrtý rozměr života je naše víra ve vlastní schopnosti přijmout situace, které mě nyní provázejí. 

Kniha nabízí praktické rady pro ošetřující personál ve zdravotnické a sociální sféře, jak obnovit kulturu lidství, která spočívá v uvědomění, že starý člověk potřeboval od nepaměti úctu, sociální jistotu a odpočinek.
Autorka pracuje již více než 30 let s osobami vyššího věku a obohacuje text vlastními kazuistikami. Kniha si klade za cíl nacházet vhodné metody a motivaci u jedinců s poruchami mobility a kognitivních funkcí a objevit skryté vnitřní síly, které vedou k udržení kvality života. Nechybí zde ani zhodnocení současné seniorské problematiky z psychosociálního pohledu a hledání možných cest k přijetí změn ve stáří. 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Motivační prvky při práci se seniory - Dana Klevetová

Motivační prvky při práci se seniory - Dana Klevetová

vyd. Grada v r. 2017, 224 str., brož.