Prohlédnuté produkty

Informace

Autoři

Nakladatelé

První roky manželství - Cyril Lepeigneux Zobrazit větší

První roky manželství - Cyril Lepeigneux

VIII - 6

Již použité

vyd. Karmelitánské nakladatelství v r. 2012, 88 str., brož.

Více informací

3 ks

77,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Stav knihy: dobrý

Více informací

Když přijde opravdu silná vichřice, nezapomínejte, že na palubě je s vámi také ten, který byl vedle vás i při vaší svatbě a který, když utišil bouři, řekl vystrašeným učedníkům: „Proč se bojíte, malověrní?“ Mějte tedy víru v sebe samé a v toho, který vás spojil v manželství.

Mladí lidé se děsí množství rad do života. Chtějí spíš svědectví, něco prožitého, konkrétního. A právě to nabízí kniha První roky manželství. Je svědectvím dvojice, která se vrací k této nesmírně důležité etapě milostného vztahu. Zamýšlí se nad tím, jak se vlastně vyvíjel jejich vztah od prvního setkání až ke sňatku a narození prvního dítěte. Je to svědectví otevřené, upřímné a okořeněné vkusnou dávkou humoru. 
Autor vychází nejen z vlastní zkušenosti, ale přináší i svědectví mnoha dalších manželských párů. Probíraná témata jsou ryze praktická: technická příprava svatby i duchovní příprava na manželství, řešení vztahů s původními rodinami, otázka peněz, sexuality, reagování na rodinné a profesní tlaky, ztráta iluzí..., ale i nové možnosti růstu ve vzájemné lásce.
Cyril Lepeigneux je profesí novinář. Je ženatý, s rodinou žije a pracuje v Paříži. Vedle knížky První roky manželství publikoval v různých časopisech články věnující se partnerským vztahům.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

První roky manželství - Cyril Lepeigneux

První roky manželství - Cyril Lepeigneux

vyd. Karmelitánské nakladatelství v r. 2012, 88 str., brož.